Popularni postovi

Prvak Engleske premijer lige 2012

Manchester City prvak Engleske premijer lige po treći put,iako kažu iz Manchester Uniteda da je to  što je City osvojio za njih ništa ,jer City ih ni za deset godina neće stići.Igrači i navijači Cityja se nisu dali pomesti,slavili su do zore  a neki još uvijek slave.
Plakali su mnogi od radosti kada je Džeko dao gol za 2:2 a već je bila 2.minuta produžetka -sudijske nadoknade,suze su lili navijači Cityja ,ipak su oni prvaci bolji od najboljih.Tako su ovi iz Junajteda propustili šansu da oni osvoje pehar prvaka ali malo su kockali 8 bodova su imali više a sada se to sve istopilo za samo nekoliko kola.Da bi u zadnjoj minuti sudijske nadoknade City dao pobjedonosni gol koji im otvara vrata raja a koji je junajtedu uvalio punim Aguero i to iz skoro nemoguće situacije,samo da se zna ko je najbolji....tada su zaplakali i navijači Junajteda(Uniteda) koji su pratili ovu fer utakmicu City-QPR  3:2 ali i za izgubljenim i propuštenim.

Evo i golova:    ovdje golovi>>>>